Informujemy, że ta strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. x

dzik koszalin

ZŁOM

Członkowie

ZARZĄD

Prezes
Adrian Zmuda Trzebiatowski
tel. 602 442 757

Łowczy
Władysław Rogula
tel. 600 708 698

Podłowczy
Krzysztof Specyał
tel. 505 855 364

Skarbnik
Władysław Zakonek
tel. 786 873 383

Sekretarz
Zbigniew Lewandowski
tel. 606 900 377

Komisja rewizyjna:
Przewodniczący: Rajmund Reichel
Członek:
Krzysztof Dmoch
Członek: Ryszard Krupa
Członek: Andrzej Marszałek
Członek: Marian Reczkowski


Gospodarze grup:
Grupa 1 - Marek Bielak
Grupa 2 - Ryszard Dziwisiński
Grupa 3 - Mateusz Kornacki
Grupa 4 - Dawid Łubniewski
Grupa 5 - Andrzej Marszałek



Pozostali członkowie Koła:

  1. Adam Basałaj
  2. Piotr Bołaz
  3. Jan Cichoń
  4. Paweł Cichoń
  5. Józef Falkowski
  6. Dominik Gajewski
  7. Krzysztof Gołuchowski
  8. Wiktor Gołuchowski
  9. Zbigniew Grzesiak
  10. Robert Jackiewicz
  11. Stanisław Jakubowski
  12. Jarosław Kirlejza
  13. Adrian Kopacz
  14. Władysław Kuś
  15. Hubert Kornacki
  16. Leszek Ludwiczak
  17. Lech Łozowski
  18. Robert Łubniewski
  19. Bartosz Marszałek
  20. Marcin Mieczkowski
  21. Krzysztof Musyt
  22. Michał Niezgoda
  23. Tomasz Niezgoda
  24. Janusz Obrembski - urlop
  25. Paweł Obrembski
  26. Piotr Obrembski - urlop
  27. Jerzy Ochman
  28. Zbigniew Ossowski
  29. Krzysztof Patyński
  30. Marian Perz
  31. Mariusz Pietrzak
  32. Sylwester Pietrzak - urlop
  33. Marcin Pender
  34. Zdzisław Pezdan
  35. Zbigniew Piliński
  36. Tadeusz Podgórski
  37. Michał Rogula
  38. Mirosław Sokalski
  39. Eugeniusz Sozański
  40. Czesław Sobczak
  41. Mateusz Spodymek
  42. Ryszard Spodymek
  43. Zenon Ściesiński
  44. Wojciech Teterycz
  45. Artur Zmuda Trzebiatowski
  46. Edmund Zmuda Trzebiatowski
  47. Nikodem Zmuda Trzebiatowski
  48. Bogdan Wajs
  49. Tomasz Wajs
  50. Andrzej Wandel
  51. Paweł Wąsacz
  52. Antoni Zdunowski
  53. Franciszek Ziber
  54. Henryk Zmysłowski
  55. Zbigniew Zmysłowski

Stażyści

  1. Paweł Bączkowski
  2. Olgierd Dmoch
  3. Adrian Matlak